REKLAMA

PODKARPACIE: 19-latek wjechał w jeepa i wywrócił pojazd (FOTO)

POWIAT KROŚNIEŃSKI / PODKARPACIE. W Pustynach doszło do zderzenia opla z terenowym jeepem. Dwóch mężczyzn podróżujących osobówką zostało przetransportowanych do szpitala. Na czas prowadzenia działań ratowniczych, odcinek krajowej „dziewiętnastki” był nieprzejezdny.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 15.30 w miejscowości Pustyny. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 19-letni kierujący oplem, podczas wyprzedzania jeepa, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z terenówką. Opel uderzył w bariery energochłonne, a następnie przewrócił się na prawy bok.

Kierowca opla oraz podróżujący z nim pasażer odnieśli obrażenia i trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

W wyniku wypadku odcinek krajowej „dziewiętnastki” w Pustynach został zablokowany. Policjanci zorganizowali objazdy. Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

KMP Krosno


10-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.