REKLAMA

Piłkarskie święto w Grabownicy Starzeńskiej! (ZDJĘCIA)

GRABOWNICA STARZEŃSKA / PODKARPACIE. 15 września br., odbyło się 70 – lecie istnienia klubu GKS „Górnik” Grabownica. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w intencji byłych i obecnych działaczy oraz zawodników Górnika Grabownica. Następnie rozpoczął się piłkarski turniej kobiet. W zawodach wzięły udział następujące zespoły:  Besko, Rymanów, Jaśliska oraz Korczyna. Po turnieju nastąpiło otwarcie uroczystości jubileuszowych i wręczenie piłkarskich odznaczeń. W jubileuszu 70-lecia uczestniczył Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński, Vice Starosta Jacek Adamski oraz Posłowie na Sejm Piotr Uruski i Adam Śnieżek.

Głównym aspektem na, który czekało wiele sympatyków piłki nożnej w godzinach popołudniowych był mecz pomiędzy GKS Górnik Grabownica, a Legią Champions. Po meczu mieszkańcy Grabownicy i okolic mogli spotkać się z zawodnikami, aby zrobić wspólne zdjęcie, wziąć udział w konkursach lub uzyskać od znanych osób autografy. Podczas imprezy można było skorzystać z różnych atrakcji dla dzieci oraz cateringu. Na obiekt sportowy również przybyły Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Grabownicy oraz Panie z Grupy Dobra Myśl ze swojskimi smakołykami. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

źródło: Gmina Brzozów / D.Rz


17-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline