REKLAMA

Pijany kierowca przejechał leżącego na drodze mężczyznę. 32-latek zmarł

PODKARPACIE. W sobotę wieczorem w Wysokiej Głogowskiej w powiecie rzeszowskim pijany 28-letni kierowca volkswagena przejechał leżącego na drodze mężczyznę. W wyniku odniesionych obrażeń, 32-latek zmarł. Początkowo sprawca zdarzenia uciekł. Wrócił dopiero po interwencji innego kierowcy.

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę tuż po godz. 21 w Wysokiej Głogowskiej w powiecie rzeszowskim. Jak ustalili policjanci, jadący w kierunku w kierunku Głogowa Małopolskiego kierowca audi zauważył leżącego na drodze mężczyznę. Zatrzymał samochód i wtedy z drogi gruntowej wyjechał 28-letni kierowca volkswagena, który najechał na leżącego mężczyznę, a następnie odjechał z miejsca.

Za odjeżdżającym volkswagenem pojechał jadący z przeciwnego kierunku kierowca volvo. Po zatrzymaniu kierującego volkswagenem wrócili na miejsce zdarzenia. Mimo reanimacji lekarz stwierdził zgon poszkodowanego 32-letniego mężczyzny.

Okazało się, że kierujący volkswagenem był pijany. Badanie wykazało u niego ponad 1,3 promila. W związku z tym 28-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Na miejscu, pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci, którzy zabezpieczyli niezbędne ślady. Decyzją prokuratora ciało zmarłego zostało zabezpieczone do dalszych badań.

źródło: KMP Rzeszów


archiwum KMP Rzeszów

22-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.