REKLAMA

Nie ustąpiła pierwszeństwa i uderzyła w renault

POWIAT DĘBICKI / PODKARPACIE.Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Pilźnie. W zderzeniu fiata z renault ranna została 21-latka kierująca fiatem. Kobieta trafiła do dębickiego szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz.17 w Pilźnie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca fiatem punto nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym renault thalią. W wyniku zderzenia obrażeń doznała kierująca fiatem 21-letnia mieszkanka Jodłowej. Poszkodowaną kobietę przewieziono do dębickiego szpitala. Kierujący renault thalią, 23-letni mieszkaniec Pilzna, po opatrzeniu medycznym został zwolniony do miejsca zamieszkania.

Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało, że oboje kierujący byli trzeźwi. Funkcjonariusze pracujący na miejscu wypadku sporządzili dokumentację pozwalającą na dokładne wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Pilźnie.

 303-187594

KPP Dębica

07-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline