REKLAMA

Kradli koła z opla. Policja złapała ich na gorącym uczynku

RADYMNO / PODKARPACIE. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Radymnie, kilka dni temu zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mieszkańców Przemyśla. Mężczyźni próbowali ukraść koła z opla zaparkowanego na osiedlu Jagiełły w Radymnie. Obaj usłyszeli już zarzuty. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu, oficera dyżurnego jarosławskiej jednostki powiadomiono, że w Radymnie na osiedlu Jagiełły w rejonie parkingu, dwóch mężczyzn odkręca koła z zaparkowanego tam opla. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Jednego z mężczyzn zatrzymali przy pojeździe. Jego wspólnika mundurowi zatrzymali przy innym samochodzie na parkingu. Przy mężczyźmie znaleźli rękawice i klucz do odkręcania kół. Pojazd miał założony podnośnik oraz porozkładane elementy z drewna. Jedno z kół miało odkręcone śruby mocujące. Policjanci podczas przeszukania pojazdu, którym przyjechali sprawcy, odnaleźli brakujące śruby, jak też komplet narzędzi: klucze do odkręcania kół, gumowe węże z zamocowaną pompką, drewniane kołki oraz młotek.

Dwóm mieszkańcom Przemyśla, w wieku 19 i 44 lat, przedstawiono już zarzuty usiłowania popełnienia kradzieży. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

car-1881430_1920

zdjęcie poglądowe / Pixabay

Źródło: KPP Jarosław

01-08-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.