REKLAMA

Kolizja seata i daewoo pod Jarosławiem (ZDJĘCIA)

MAKOWISKO / PODKARPACIE. Jarosławscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś rano w Makowisku. Kierujący seatem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z daewoo. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby, kierowca i pasażer matiza. Na szczęście obrażenia jakich doznali, okazały się niegroźne.

Dzisiaj przed godz. 6, dyżurny jarosławskiej komendy odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Makowisku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 52-letni mieszkaniec gminy Laszki, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu daewoo, doprowadzając do zderzenia się pojazdów. W wypadku ucierpiały 2 osoby – kierujący daewoo, 26-latni mieszkaniec gminy Wiązownica oraz pasażer tego pojazdu. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala na badania. Kierujący pojazdami w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

po61

po62

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz biorących w nim udział pojazdów. Funkcjonariusze wyjaśniają dokładne okoliczności kolizji.

po63

Źródło, zdjęcia: KPP Jarosław

23-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline