REKLAMA

Kierująca renault potrąciła rowerzystę

PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w piątek w Dębicy na ulicy 3 Maja. Kierująca renaultem potrąciła rowerzystę, mężczyzna trafił do dębickiego szpitala.

Do wypadku doszło w piątek przed godz. 9 na rondzie przy ulicy 3 Maja w Dębicy. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 54-letnia kobieta, kierująca renault megane potrąciła prawidłowo jadącego rowerzystę, nie ustepując mu pierwszeństwa. W zdarzeniu ucierpiał kierujący rowerem 19-letni mieszkaniec Żyrakowa. Z obrażeniami został przewieziony do dębickiego szpitala.

303-198919

Mieszkanka Dębicy, kierująca renaultem, nie ucierpiała w zdarzeniu. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało trzeźwość uczestników zdarzenia. Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia sporządzili stosowną dokumentację, pozwalającą na dokładne wyjaśnienie okoliczności wypadku.

Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

 

KPP Dębica

18-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.