REKLAMA

Kierowca miał ponad trzy promile. Wylądował na ogrodzeniu (ZDJĘCIE)

BUDY ŁAŃCUCKIE / PODKARPACIE. Ponad 3 promile miał kierujący, który w piątek rano wjechał w ogrodzenie w Budach Łańcuckich. Niestety nie był to jedyny nietrzeźwy kierowca, wobec którego w weekend interweniowali łańcuccy policjanci. 

W piątek po godz. 9, dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał informacje, że w miejscowości Budy Łańcuckie samochód marki Renault zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie przydrożnej posesji. Według relacji świadków ranny kierowca pozostawił samochód i pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci szybko odnaleźli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi podanemu przez świadka. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec gminy Białobrzegi. Po opatrzeniu przez załogę karetki pogotowia został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie.

W niedzielę natomiast prawo jazdy stracił 33-letni mieszkaniec gminy Łańcut. Tuż po godz. 23, na jednej z głównych ulic w Łańcucie, policjanci zatrzymali do kontroli pojazd marki Bmw. Okazało się, że kierujący tym pojazdem wsiadł do samochodu na „podwójnym gazie”. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie 33-latka ponad 2 promile alkoholu.

Obaj mężczyźni za swoje czynny odpowiedzą przed sądem. Za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat więzienia.

fot: KPP Łańcut

Źródło: KPP Łańcut

02-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline