REKLAMA

Groźna kolizja w Tarnobrzegu. 18-latek nie ustąpił pierwszeństwa (ZDJĘCIE)

TARNOBRZEG / PODKARPACIE. 39-letni kierowca osobowej kii trafił do szpitala po zderzeniu się z volkswagenem golfem. Do groźnego wypadku doszło wczoraj w centrum Tarnobrzega. Wstępnie ustalono, że 18-latek, jadąc golfem, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego zderzył się z kią, która następnie wjechała w latarnię. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przebieg wypadku.

Wczoraj po godz. 22, dyżurny jednostki policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Dekutowskiego i Targowej w Tarnobrzegu. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że 18-letni kierowca volkswagena golfa, jadąc ul. Dekutowskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z osobową kią. Siła uderzenia pojazdów zepchnęła kię z jedni w latarnię uliczną. 39-letni kierowca kii z obrażeniami trafił do szpitala. Kierowca golfa oraz czterech jego pasażerów nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

Policjanci ustalili, że kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny pojazdów, dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków zdarzenia. Postępowanie wyjaśniające prowadzi Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu.

po13

Źródło: KMP Tarnobrzeg

05-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.