REKLAMA

Cztery uszkodzone samochody. Groźna kolizja w Krośnie!

KROSNO / PODKARPACIE. Cztery uszkodzone samochody oraz sparaliżowany przez blisko 2 godziny ruch na terenie miasta, to skutki wczorajszej kolizji na ul. Podkarpackiej w Krośnie. Niegroźnych obrażeń doznali podróżujący osobowym roverem. Wszyscy uczestnicy byli trzeźwi.

Wczoraj około godz. 12.30, na ulicy Podkarpackiej w Krośnie doszło do groźnie wyglądającej kolizji. 65-letni kierujący ciężarowym renaultem, jadąc w kierunku Jasła, podczas zmiany pasa ruchu doprowadził do zderzenia z fiatem. Fiat został zepchnięty na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z osobowym roverem i ciężarowym volvo.

Do szpitala trafiła 50-letnia kierująca roverem oraz podróżujący z nią 10-letni chłopiec. Na szczęście, obrażenia nie zagrażają ich życiu.

65-letni kierowca ciężarowego renaulta został ukarany mandatem. Utrudnienia w ruchu trwały przez blisko 2 godziny. Wszyscy uczestnicy byli trzeźwi.

po35

Źródło: KMP Krosno

09-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.