REKLAMA

BLIZNE: Volkswagen zderzył się z iveco. Wśród pasażerów dwójka dzieci (ZDJĘCIA)

BLIZNE / PODKARPACIE. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj w Bliznem. W wyniku zderzenia volkswagena z iveco do szpitala została przewieziona kobieta z dwójką dzieci, w wieku 4 i 6 lat. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Wczoraj tuż przed godz. 16, dyżurny brzozowskiej komendy skierował policjantów do miejscowości Blizne, gdzie według zgłoszenia doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na miejscu funkcjonariusze zastali dwa uszkodzone pojazdy. Mundurowi wstępnie ustalili, że kierująca volkswagenem jechała od strony Brzozowa w kierunku Rzeszowa. Prawdopodobnie w pewnym momencie kobieta włączyła lewy kierunkowskaz, by ominąć stojący na poboczu drogi samochód. Wówczas jadący za nią kierowca iveco, myśląc, że kobieta zmierza skręcać w lewo rozpoczął manewr wyprzedzania jej pojazdu z prawej strony. Natomiast kierująca volkswagenem wykonała manewr skrętu w prawo, w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących. Oboje byli trzeźwi..

Kierująca volkswagenem przewoziła dwoje pasażerów. Kobieta z dziećmi w wieku 4 i 6 lat została przewieziona do szpitala. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Policjanci pracujący na miejscu kolizji wykonali oględziny miejsca zdarzenia, sporządzili dokumentację fotograficzną i ustalili świadków. Wykonane czynności pomogą ustalić przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KPP Brzozów

24-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)