REKLAMA

Bezlitosna grupa SPEED. Rekordzista zatrzymany 3 razy jednego dnia!

POWIAT KROŚNIEŃSKI / PODKARPACIE. Funkcjonariusze krośnieńskiej grupy „SPEED” zatrzymali prawa jazdy 5 kierowcom, którzy rażąco naruszyli przepisy ruchu drogowego. Rekordzistą okazał się kierujący bmw, którego policjanci zatrzymali jednego dnia aż 3 razy.

W miniony weekend, policjanci z krośnieńskiej grupy „SPEED”, pełniący służbę na drogach Krosna i powiatu, zatrzymali prawa jazdy pięciu kierowcom, którzy złamali przepisy ruchu drogowego. Rekordzistą okazał się 21-letni kierowca bmw. Jednego dnia funkcjonariusze zatrzymali go trzy razy .

W piątek około godz. 21, kierujący bmw zadzwonił na policję informując, że na ul. Rynek w Krośnie leżący na jezdni gwóźdź uszkodził mu oponę w samochodzie. Przybyli na miejsce policjanci nie potwierdzili uszkodzenia, jednak podczas kontroli ustalili, że bmw 21-latka nie jest dopuszczone do ruchu i auto nie zostało poddane okresowym badaniom technicznym w wyznaczonym terminie. Kierowca został ukarany dwoma mandatami oraz punktami karnymi.

Po godz. 22, krośnianin ponownie wpadł w ręce mundurowych, na parkingu przy ul. Bieszczadzkiej. Tym razem spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez celowe wprowadzanie pojazdu w poślizg. Dodatkowo samochód mężczyzny nie posiadał wymaganego wyposażenia. Za popełnione wykroczenia 21-latek został ukarany mandatem i punktami karnymi.

To nie był koniec przygód niepokornego kierowcy. Niespełna godzinę później, na krośnieńskiej obwodnicy młody mężczyzna pędził swoim bmw z prędkością 160 km/h. Funkcjonariusze ukarali kierowcę mandatem, punktami karnymi i zatrzymali jego prawo jazdy.

Pamiętajmy, że przekraczanie dopuszczalnej prędkości jest jedną z głównych przyczyn wypadków. Brawura w połączeniu z nieprzewidywalną, jesienną aurą, może doprowadzić do tragicznego w skutkach zdarzenia.

KMP Krosno

27-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline