REKLAMA

Akcja „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” w Krośnie. Ponad 1500 skontrolowanych kierowców (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Krośnieńscy policjanci oraz przedstawiciele Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Krośnie prowadzili wczoraj działania „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 1577 kierowców podróżujących po drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego.

Wczoraj krośnieńscy policjanci, we współpracy z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, prowadzili akcję pod nazwą „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”. Kontrole odbywały się od godz. 5 do 12 i przeprowadzane były w 13 punktach. Funkcjonariusze w ramach prowadzonych działań skontrolowali 1577 kierujących, ujawniając 5 nietrzeźwych kierowców.

Podczas prowadzonej akcji funkcjonariusze, wraz z przedstawicielami Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, każdemu kontrolowanemu kierowcy wręczali ulotki, broszury informacyjne oraz odblaski z hasłem kampanii. Przypominali o konsekwencjach kierowania pojazdami w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środków odurzających.

Policyjne działania spotkały się z powszechnym zrozumieniem kontrolowanych kierowców, którzy zgodnie twierdzili, że odpowiedzialne zachowania na drodze są powinnością każdego uczestnika ruchu.

Źródło, zdjęcia: KMP Krosno


24-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline