REKLAMA

Zranił znajomego w nożem brzuch. Grozi mu 10 lat więzienia

STALOWA WOLA / PODKARPACIE. Policjanci ze stalowowolskiej komendy zatrzymali 59-letniego mężczyznę, który zranił nożem 35-latka. Ranny trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawca najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu jednak znacznie dotkliwsza kara. 

Funkcjonariusze stalowowolskiej komendy przez kilka ostatnich dni prowadzili czynności mające na celu ustalenie okoliczności, w których 35-letni mężczyzna doznał obrażeń. Jak wynikało z zebranego materiału, w środę przed południem pomiędzy nim, a jego 59-letnim znajomym doszło do sprzeczki. W jej wyniku starszy z mężczyzn miał ugodzić młodszego nożem w brzuch. 35-latek z obrażeniami trafił do szpitala.

Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie, miał ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała i kierowania gróźb karalnych. Stalowowolscy policjanci złożyli wniosek o jego tymczasowy areszt. Sąd przychylił się do ich wniosku i zastosował wobec 59-latka areszt na okres trzech miesięcy. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Stalowa Wola

30-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline