REKLAMA

Znęcał się nad ojcem. Teraz grozi mu więzienie

Mężczyzna zatrzymany przez przemyskich policjantów najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. 56-latek od ponad pół roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoim ojcem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak wynikało z ustaleń funkcjonariuszy w maju, 56-latek otrzymał wyrok za znęcanie się nad swoim ojcem. Został również oddany pod nadzór kuratora. Jednak sytuacja w domu nie zmieniła się. Mimo wyroku sądu, syn nadal znęcał się nad swoim ojcem i będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury, był agresywny, rzucał przedmiotami, niszczył sprzęty domowe oraz był wulgarny w stosunku do ojca. 10 lipca mężczyzna został ponownie zatrzymany.

Policjanci, którzy zajęli się sprawą, zebrali materiał dowodowy potwierdzający psychiczne i fizyczne znęcanie się nad ojcem przez zatrzymanego. Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty. W ubiegły czwartek sąd, na wniosek Policji i prokuratora, zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi mu teraz kara do 5 lat więzienia.

zdjęcie poglądowe / KWP

Źródło: KMP Przemyśl / mf

19-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.