REKLAMA

Zderzenie ciężarówki z dwoma osobówkami. Pięć osób rannych (ZDJĘCIA)

BABICE / PODKARPACIE. W poniedziałek doszło do groźnego wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i dwóch aut osobowych. W zdarzeniu rannych zostało pięć osób, które przewieziono do szpitali. Kierujący byli trzeźwi. Przez kilka godzin droga wojewódzka nr 884 była zablokowana. 

W poniedziałek tuż po godz. 12.30, dyżurny przemyskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w miejscowości Babice w gminie Krzywcza. Na miejsce skierowani zostali policjanci ruchu drogowego oraz Komisariatu Policji w Dubiecku. Podczas wstępnych czynności ustalono, że kierujący samochodem ciężarowym renault magnum wraz z naczepą, jadący w kierunku Dynowa, na łuku drogi podczas hamowania, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego naczepa pojazdu zsunęła się na przeciwległy pas ruchu uderzając w jadące w przeciwnym kierunku – seata ibizę i peugeota.

W wyniku zderzenia obrażenia odniósł kierujący seatem 51-letni mieszkaniec Przemyśla oraz czworo podróżujących z nim pasażerów. Wszyscy poszkodowani zostali przetransportowani do szpitali. Podczas działań na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze przemyskiej drogówki, Komisariatu Policji w Dubiecku oraz strażacy z PSP i OSP z Babic i Dubiecka, a także 5 karetek pogotowia. Najciężej ranna osoba została przetransportowana do szpitala śmigłowcem.

Na miejscu wypadku przeprowadzono oględziny i czynności umożliwiające wyjaśnienie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Postępowanie w sprawie prowadzi Komisariat Policji w Dubiecku.

ms

Źródło: KMP Przemyśl

08-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.