REKLAMA

Zbyt szybko jechał na autostradzie. Uderzył w barierkę i dachował (ZDJĘCIE)

GORLICZYNA / PODKARPACIE. Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze było przyczyna zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę na autostradzie A4, w miejscowości Gorliczyna. Kierujący volkswagenem sharan uderzył w barierkę ochronną, gdzie następnie pojazd dachował. Sprawca kolizji ukarany został mandatem karnym.

Policjanci ruchu drogowego pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę o godz. 17, w Gorliczynie, na autostradzie A4. Skierowani na miejsce zdarzenia policjanci ruchu drogowego ustalili, że kierujący volkswagenem sharanem, 44-letni obcokrajowiec nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierkę ochronną. Następnie pojazd przewrócił się na dach. W skutek zdarzenia do szpitala trafił jeden z pasażerów, który po udzielonej pomocy medycznej opuścił izbę przyjęć. Badanie stanu trzeźwości kierującego sharanem wykazało, że był on trzeźwy.

Sprawca kolizji ukarany został mandatem karnym.

Źródło: KPP Przeworsk

31-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.