REKLAMA

Zaginął 26-letni mieszkaniec Jarosławia

JAROSŁAW / PODKARPACIE. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 26-letniego mieszkańca Jarosławia. 

Kilkudziesięciu policjantów i strażaków od godzin nocnych poszukuje 26-letniego Dawida Więcek, mieszkańca Jarosławia. Wczoraj wieczorem rodzina zgłosiła jego zaginięcie. Zaginiony po raz ostatni widziany był na terenie Jarosławia rano, 6 sierpnia 2018 roku. Od tamtej pory, mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policjanci po odebranym zgłoszeniu o zaginięciu, w trybie alarmowym rozpoczęli poszukiwania. W działaniach bierze udział kilkudziesięciu policjantów i strażaków, którzy przy poszukiwaniach wykorzystują m. in. łodzie, sprawdzając rzekę San. Wykorzystano również psa tropiącego. Funkcjonariusze sprawdzają potencjalne miejsca, w których może znajdować się zaginiony.

Rysopis:
Wzrost ok. 185 cm, waga 70 kg, szczupła budowa ciała, włosy ciemne krótkie, oczy niebieskie, uzębienie pełne.

Ubiór:
Spodnie dżinsowe w kolorze niebieskim, buty sportowe w kolorze moro.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, Policja prosi kierować do Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu przy ul. Poniatowskiego 50, osobiście lub telefonicznie na numer dyżurnego 16 6240310, 16 6240311.

fot: KPP Jarosław

Źródło: KPP Jarosław

08-08-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Odnośnie2018-12-07 14:12:43
0 0
Dawid już nie żyje...