REKLAMA

Zaginął 26-letni mieszkaniec Jarosławia

JAROSŁAW / PODKARPACIE. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 26-letniego mieszkańca Jarosławia. 

Kilkudziesięciu policjantów i strażaków od godzin nocnych poszukuje 26-letniego Dawida Więcek, mieszkańca Jarosławia. Wczoraj wieczorem rodzina zgłosiła jego zaginięcie. Zaginiony po raz ostatni widziany był na terenie Jarosławia rano, 6 sierpnia 2018 roku. Od tamtej pory, mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policjanci po odebranym zgłoszeniu o zaginięciu, w trybie alarmowym rozpoczęli poszukiwania. W działaniach bierze udział kilkudziesięciu policjantów i strażaków, którzy przy poszukiwaniach wykorzystują m. in. łodzie, sprawdzając rzekę San. Wykorzystano również psa tropiącego. Funkcjonariusze sprawdzają potencjalne miejsca, w których może znajdować się zaginiony.

Rysopis:
Wzrost ok. 185 cm, waga 70 kg, szczupła budowa ciała, włosy ciemne krótkie, oczy niebieskie, uzębienie pełne.

Ubiór:
Spodnie dżinsowe w kolorze niebieskim, buty sportowe w kolorze moro.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, Policja prosi kierować do Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu przy ul. Poniatowskiego 50, osobiście lub telefonicznie na numer dyżurnego 16 6240310, 16 6240311.

fot: KPP Jarosław

Źródło: KPP Jarosław

08-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline