REKLAMA

Wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Miał 2 promile (ZDJĘCIA)

BIAŁOBOKI / PODKARPACIE. Blisko dwa promile alkoholu w organizmie miał kierujący renaultem, który wczoraj doprowadził do zdarzenia drogowego w Białobokach. 25-letni obcokrajowiec został zatrzymany do sprawy. Noc spędził w policyjnym areszcie. 

Wczoraj o godz. 13.30, w Białobokach doszło do zdarzenia drogowego. 25-letni obcokrajowiec nie dostosował prędkości do warunków na drodze i wypadł z drogi zatrzymując samochód na drzewie. Mężczyzna jechał sam. Po udzielonej pomocy medycznej przez zespól karetki pogotowia, mężczyzna pozostał na miejscu zdarzenia.

Policjanci poddali badaniu na stan trzeźwości 25-letniego kierującego renaultem kangoo. Jak się okazało miał on blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Z uwagi, że mężczyzna przebywa czasowo na terenie Polski, funkcjonariusze zatrzymali go i umieścili w policyjnym areszcie.

Dziś 25-latkowi zostanie przedstawiony zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, a także spowodowanie zdarzenia drogowego.

rj

Źródło, zdjęcia: KPP Przeworsk

30-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline