REKLAMA

Wypadek w Pilznie. Jedna osoba w szpitalu

PILZNO / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Pilznie. W wyniku zdarzenia z obrażeniami ciała do dębickiego szpitala przewieziono 37-letnią kobietę.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz.9.30, na ulicy Paderewskiego w Pilznie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący renault megane nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu samochodem audi. W wyniku zderzenia pojazdów obrażeń doznała pasażerka renaulta, 37-letnia mieszkanka Dębowca. Poszkodowaną kobietę przewieziono do dębickiego szpitala na badania. Kierujący renault megane 39-letni mieszkaniec Dębowca oraz kierujący audi 27-letni mieszkaniec Podgrodzia nie ucierpieli w zdarzeniu. Policjanci poddali kierowców badaniu alkomatem, obaj byli trzeźwi. Funkcjonariusze pracujący na miejscu wypadku sporządzili dokumentację pozwalającą na dokładne wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Pilznie.

fot: KPP Dębica

Źródło: KPP Dębica

03-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.