REKLAMA

Wulgarny mężczyzna odpowie za znieważenie

POSADA RYBOTYCKA / PODKARPACIE. 39-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego usłyszy dziś zarzuty znieważenia, zmuszania do zaniechania prawnej czynności służbowej oraz naruszenia nietykalności cielesnej policjantów. Za swoje czyny odpowie przed sądem.

Wczoraj przemyscy dzielnicowi II rewiru, w trakcie patrolu miejscowości Posada Rybotycka, gmina Fredropol, zauważyli jak z jednej z posesji swobodnie wybiegają dwa duże psy. Znajdowały się one bez jakiegokolwiek nadzoru. Gdy funkcjonariusze zbliżyli się, zwierzęta zareagowały agresywnie – warczały i ujadały.

W trakcie interwencji do policjantów wyszedł właściciel zwierząt. Mężczyzna początkowo zachowywał się spokojnie, w trakcie legitymowania okazał dokument tożsamości. Funkcjonariusze podczas rozmowy zwrócili mu uwagę, że w sąsiedztwie znajdują się małe dzieci, które boją się wyjść na podwórko, ponieważ są tam psy. On zaś jako właściciel ma obowiązek zabezpieczyć zwierzęta w taki sposób by nie stanowiły dla nikogo zagrożenia.

Po tych słowach mężczyzna zdenerwował się i zamknął psy w mieszkaniu. Wychodząc z niego zaczął kierować do funkcjonariuszy wulgaryzmy. Policjanci ponownie zwrócili uwagę 39-latkowi, by ten zachowywał się zgodnie z prawem. Ten jednak nie reagował, był agresywny wobec funkcjonariuszy i próbował ich zmusić do odstąpienia od czynności służbowych.

Finalnie mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Za swoje czyny odpowie przed sądem.

foto: KMP Przemyśl

Źródło: KMP Przemyśl / mf

20-07-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

!!!!!2018-07-21 18:41:49
0 0
Stek kłamstw i bzdur.