REKLAMA

Urwane koło w quadzie. Kierowca pijany, pasażerowie z obrażeniami (ZDJĘCIA)

BIEŹDZIADKA / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym ucierpiało trzech mieszkańców gminy Kołaczyce. Młodzi mężczyźni ulegli wypadkowi jadąc quadem, od którego odpadło koło. Stan jednego z nich jest poważny. Niestety kierowca pojazdu był nietrzeźwy.

Do wypadku doszło wczorajszej nocy. Po godzinie 1, dyżurny jasielskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Bieździadce. Skierowani na miejsce policjanci na podstawie rozpytania świadków oraz pokrzywdzonych ustalili jego przebieg. Z wstępnych ustaleń wynika, że trzej mieszkańcy gminy Kołaczyce, dwaj 22-letni mężczyźni oraz 17-latek przemieszczali się drogą gminną na quadzie. W pewnym momencie od pojazdu najprawdopodobniej odpadło przednie koło. W wyniku tego quad przewrócił się, a mężczyźni doznali obrażeń. Stan jednego z nich jest poważny.

Funkcjonariusze ustalili, że kierujący quadem 22-latek był pijany. Policyjny alkomat wskazał w jego organizmie 1,9 promila alkoholu.

Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, sporządzili dokumentację fotograficzną. Wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady. Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu.

pw

Źródło, zdjęcia: KPP Jasło

27-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline