REKLAMA

Uciekł z ośrodka wychowawczego i okradł sklep

PRZEWORSK / PODKARPACIE. Za kradzież odpowie 17-latek, który w jednym ze sklepów ukradł artykuły spożywcze. Policjanci zatrzymali nastolatka, gdyż był poszukiwany – oddalił się z młodzieżowego ośrodka wychowawczego.

W sobotę około godz. 16, dyżurny przeworskiej komendy został poinformowany o kradzieży sklepowej na terenie miasta Przeworska. Na miejsce udali się policjanci, którzy podjęli interwencję wobec 17-latka. Ukradł artykuły spożywcze i wraz z kolegami uciekł. Po chwili jednak wrócił. Widząc, że został zauważony przez pracownika ochrony, przestraszył się i chciał uciec. Tym razem mu się to nie udało. Sprawca kradzieży został zatrzymany przez pracownika ochrony i przekazany policjantom.

Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że jest on poszukiwany, gdyż oddalił się z młodzieżowego ośrodka wychowawczego. 17-latek przekazany został opiekunowi ośrodka. Za swój czyn odpowie przed sądem.

rj

Źródło: KPP Przeworsk

21-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline