REKLAMA

Tragiczne wypadki na podkarpackich drogach. Zginęło dwie osoby

REGION / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch tragicznych wypadków drogowych. W sobotę rano w miejscowości Łęki Dolne zginął rowerzysta, który został potrącony przez samochód osobowy. Na miejscu zginął też kierujący motorowerem, który wjechał w jadący z przeciwka kombajn. 

W sobotę przed godz. 16, w miejscowości Łęki Dolne w powiecie dębickim, zginął rowerzysta. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mieszkaniec powiatu dębickiego, kierując rowerem, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu, kierującej samochodem marki Deawoo Tico i doszło do zderzenia. W wyniku doznanych obrażeń kierujący jednośladem zmarł na miejscu. Kierująca osobówka była trzeźwa.

Tego samego dnia, około godz. 18.30, dyżurny łańcuckiej komendy został powiadomiony o wypadku w miejscowości Markowa. Policjanci ustalili, że 23-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, kierując motorowerem, zderzył się z jadącym z przeciwka kombajnem. W wyniku zdarzenia 23-latek zmarł. Policjanci ustalili, że kierujący kombajnem, w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Policjanci, pod nadzorem prokuratorów, wyjaśniają okoliczności obu tych wypadków.

Źródło: KWP

06-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline