REKLAMA

Staruszka przewróciła się i nie mogła wstać. Pomogli policjanci

STALOWA WOLA / PODKARPACIE. Policjanci, strażacy i ratownicy medyczni interweniowali wczoraj wobec 84-letniej kobiety potrzebującej pomocy. Starsza pani przewróciła się w mieszkaniu i nie mogła wstać z podłogi. Kobieta trafiła do stalowowolskiego szpitala.

Wczoraj o godz. 12.30, do oficera dyżurnego stalowowolskiej komendy, zadzwoniła starsza kobieta – mieszkanka Stalowej Woli. Podczas rozmowy z policjantem powiedziała, że wybiegła za psem, który uciekł z jej domu i zatrzasnęła się w jakimś budynku w pobliżu poczty na ulicy Siedlanowskiego.

Policjanci udali się w ten rejon i sprawdzili kilka budynków, jednak nikogo potrzebującego pomocy tam nie zastali. Ponownie skontaktowali się ze zgłaszającą i zapytali ją, gdzie mieszka. Podejrzewali, że kobieta może mieć problemy z oceną rzeczywistości. Mimo iż twierdziła, że nie ma jej w mieszkaniu, po uzyskaniu adresu funkcjonariusze pojechali w to miejsce. Okazało się, że starsza pani jest w domu – przewróciła się i nie mogła wstać.

Na miejsce wezwano strażaków, którzy przez okno weszli do domu. Policjanci po wejściu do środka, w pokoju na podłodze, zobaczyli leżącą kobietę. Funkcjonariusze powiadomili pogotowie. Ratownicy zdecydowali o przewiezieniu 84-letniej kobiety do stalowowolskiego szpitala.

Źródło: KPP Stalowa Wola

19-07-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

kibic2018-07-22 14:55:05
0 0
te opisy wielkich akcji policjantów są już komiczne! Pojechali do staruszki i po0mogli! Przecież to jest przedszkole!