REKLAMA

RZESZÓW: Baseny ROSiR-u wyrastają na wakacyjną atrakcję numer jeden? (FILM, SONDA)

|

RZESZÓW: Baseny ROSiR-u wyrastają na wakacyjną atrakcję numer jeden? (FILM, SONDA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Zmodernizowane basenu ROSiR-u z dnia na dzień cieszą się coraz większą popularnością. Inwestycja, która kosztowała prawie 24,5 mln złotych, okazała się gratką do mieszkańców. Zapraszamy do obejrzenia sondy!

Przebudowa rzeszowskich basenów rozpoczęła się pod koniec 2016 roku. Koszty całej inwestycji sięgnęły kwoty prawie 24,5 mln zł.

W ramach przebudowy wykonano: basen wyczynowy o wymiarach: długość – 50 m, szerokość – 21 m, głębokość – od 1,35 m do 1,8 m, powierzchnia lustra wody – 1050 m kw. basen rekreacyjny o nieregularnym kształcie i powierzchni lustra wody 900 m kw., basen dla dzieci o nieregularnym kształcie i powierzchni lustra wody 98 m kw. oraz brodzik dla przedszkolaków o nieregularnym kształcie i powierzchni lustra wody 50 m kw.

Wszystkie miski basenowe wykonano ze stali nierdzewnej i wyposażono w atrakcje wodne (wieża ze zjeżdżalnią rurową, rwąca rzeka z gejzerami, grzybek wodny, zjeżdżalnia typu „wąż” i inne). A ponadto przygotowano: wodny plac zabaw w kształcie okręgu z kolejnymi atrakcjami wodnymi (tunel wodny i tzw. tryskacze), bezpieczną nawierzchnię EPDM, plac zabaw nad pomieszczeniami technicznymi, trybuny z zapleczem sanitarno-szatniowym dla basenów i otwartych kortów tenisowych oraz plaże basenowe z bezpiecznej nawierzchni EPDM

źródło: UM Rzeszów

07-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.