REKLAMA

Prowadził samochód po alkoholu. Miał prawie dwa promile

DACHNÓW / PODKARPACIE. Blisko dwa promile alkoholu w organizmie miał kierowca fiata, którego zatrzymali policjanci z posterunku w Cieszanowie. Podczas kontroli okazało się, że 51–latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadał przed sądem.

Wczoraj około godz. 17 w Dachnowie, cieszanowscy policjanci zauważyli jadący samochód marki Fiat. Sposób jazdy kierowcy tego samochodu wskazywał, że może on być pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali fiata do kontroli.

Podejrzenia policjantów potwierdziły się 51-letni mieszkaniec gminy Lubaczów miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. W rozmowie z funkcjonariuszami przyznał, że pił piwo.

Okazało się też, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Za popełnione przestępstwo kierowca fiata poniesie konsekwencje przed sądem. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2.

mtp

fot: KPP Lubaczów

Źródło: KPP Lubaczów

10-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline