REKLAMA

Pijany kierowca. Zderzenia hyundaia i40 z toyotą w Wólce Pełkińskiej. Dwie osoby w szpitalu (ZDJĘCIA)

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w Wólce Pełkińskiej. Tuż po godz. 13 na łuku drogi, doszło tam do zderzenia hyundaia i40 z toyotą. Obaj kierujący i pasażer z toyoty trafili do szpitala. Policjanci ustalili, że 31-letni kierowca hyundaia miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymano mu prawo jazdy.

Jarosławscy policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w Wólce Pełkińskiej w powiecie jarosławskim. Do zdarzenia doszło tuż po godz. 13, na drodze krajowej nr 77. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 31-latek kierujący hyundaiem i40, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, w wyniku czego zderzył się z nadjeżdżająca z naprzeciwka toyotą yaris.

W wyniku tego zdarzenia, podróżujący toyotą 26-letni kierowca wraz z 25-letnim pasażerem, z obrażeniami trafili do szpitala. Obaj, to mieszkańcy woj. lubelskiego. Policjanci ustalili, że kierowca toyoty był trzeźwy.

Drugiego z kierujących, 31-letniego mieszkańca Jarosławia nie było na miejscu wypadku. Policjanci znaleźli go niedaleko, szedł wzdłuż drogi. Jak się okazało, był pijany. Mężczyzna również ucierpiał w zdarzeniu i trafił do szpitala w Przeworsku. Posiadał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Po udzieleniu pomocy medycznej 31-latek opuścił szpital.

Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wykonali oględziny i sporządzili dokumentację fotograficzną.

Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśni policyjne dochodzenie.

08-04-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.