REKLAMA

Odzyskano pojazdy poszukiwane w całej Europie (FOTO)

REGION / PODKARPACIE. Funkcjonariusze SG z placówki w Medyce zatrzymali opla i hondę utracone na terytorium Włoch oraz Niemiec. Pojazdy były poszukiwane w całej Europie. 

Wywóz pierwszego z pojazdów udaremniono 26 lipca na przejściu granicznym w Medyce. Oplem corsą na włoskich numerach rejestracyjnym kierował 28-letni Ukrainiec. Strażnicy graniczni ustalili, że pojazd wart ok. 25 tys. złotych został skradziony na terytorium Włoch i jest poszukiwany m.in. przez Interpol. Dalsze czynności prowadzą funkcjonariusze Policji.

Z kolei w środę 25 lipca, na parkingu przy jednym z przemyskich hoteli ujawniono porzuconą hondę accord na ukraińskich numerach rejestracyjnych. Ze wstępnej analizy wynikało, że tabliczka znamionowa umieszczona za przednią szybą jest podrobiona. Dalsze sprawdzenia, również w ramach współpracy z niemieckimi mundurowymi potwierdziły, że pojazd wart ok. 25 tys. złotych został utracony na terytorium Republiki Federalnej Niemiec.

Od początku 2018 roku, funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Staży Granicznej zatrzymali ponad 100 skradzionych pojazdów o łącznej wartości przekraczającej 4,2 mln złotych.

Źródło, zdjęcia: Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej

27-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.