REKLAMA

Motorowerem wjechał w autobus

NOWOSIELCE / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w niedzielę w Nowosielcach w powiecie przeworskim. 40 – letni kierujący motorowerem wjechał w autobus, który zatrzymał się na przystanku. Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala. 

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 18, w Nowosielcach na drodze krajowej numer 94. Kierujący motorowerem marki Suzuki, 40-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego nie zauważył stojącego na przystanku autobusu i uderzył w tył pojazdu. Ranny mężczyzna trafił do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu. Z uwagi na obrażenia od 40-latka została pobrana krew do badania celem ustalenia stanu jego trzeźwości.

Pasażerom autobusu oraz kierującemu, 32-letniemu mieszkańcowi powiatu przemyskiego nic się nią stało. Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny, ustali i przesłuchali świadków, a także sporządzili dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni przyczynę i okoliczności tego zdarzenia.

rj

Źródło: KPP Przeworsk

01-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.