REKLAMA

Kolizja w Sanoku. Pijany kierowca wjechał w tył fiata

SANOK / PODKARPACIE. Kierujący mazdą nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu jadącego przed nim i wjechał w jego tył. Okazało się, że sprawca kolizji jest nietrzeźwy. Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń. 

Do kolizji doszło w piątek przed godz. 19.30 w Sanoku na ul. Dworcowej. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący mazdą jadąc za fiatem nie zachował bezpiecznej odległości i wjechał w jego tył. Mazdą podróżowało dwoje pasażerów, natomiast wspólnie z kierowcą fiata podróżowały trzy osoby. Dwie pasażerki z fiata zostały przewiezione do szpitala. Po badaniach lekarskich wypisano je do domu. Pozostali uczestnicy również nie doznali poważniejszych obrażeń.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości obydwu kierujących. Okazało się, że kierujący mazdą, 42-letni mężczyzna miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Kierowca z fiata był trzeźwy.

W związku z zaistniałą sytuacją policjanci prowadzą postępowanie. O karze dla nietrzeźwego sprawcy zdarzenia drogowego zdecyduje sąd.

Źródło: KPP Sanok

30-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline