REKLAMA

Jechała za szybko i wpadła do rowu. Samochód dachował (ZDJĘCIA)

RUDKA / PODKARPACIE. Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło we wtorek w Rudce. 42-letnia kierująca volkswagenem nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i wjechała do rowu, gdzie pojazd dachował. W sprawie prowadzone są czynności.

Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze prawdopodobnie było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło we wtorek około godz. 13, w Rudce na drodze wojewódzkiej 835. Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca volkswagenem borą straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do roweru, gdzie samochód przewrócił się na dach. 42-letniej mieszkance powiatu przeworskiego została udzielona pomoc medyczna.

Badanie stanu trzeźwości kierującej wykazało, że była ona trzeźwa. Obecnie w sprawie prowadzone są czynności wyjaśniające. Za uszkodzenia pokolizyjne policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu.

rj

Źródło, zdjęcia: KPP Przeworsk

27-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.