REKLAMA

Dotkliwie pobił mężczyznę. Grozi mu do 10 lat więzienia

LESZCZOWA DOLNA / PODKARPACIE. Przemyscy policjanci zatrzymali w dniu 31 lipca 2018 roku 26-letniego mężczyznę, który pobił pokrzywdzonego. Nieprzytomny mężczyzna trafił do szpitala. W czwartek decyzją sądu sprawca został aresztowany na okres trzech miesięcy. 

Do zdarzenia doszło w dniu 30 lipca 2018 roku w jednym z mieszkań w miejscowości Leszczowa Dolna, gdzie w trakcie libacji alkoholowej doszło do nieporozumienia pomiędzy zatrzymanym, a 44–letnim mężczyzną, który został dotkliwie pobity. W wyniku doznanych obrażeń życie pokrzywdzonego było realnie zagrożone.

26-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie i już usłyszał zarzuty. Na wniosek Prokuratora Prokuratury Rejonowej w Przemyślu wobec podejrzanego Sąd Rejonowy zastosował tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Przestępstwo to jest zagrożone karą od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Przedmiotowe postępowanie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przemyślu.

mf

fot: KMP Przemyśl

Źródło: KMP Przemyśl

06-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.