REKLAMA

Zatrucie glikolem w powiecie przemyskim

PRZEMYŚL / PODKARPACIE. We wtorek rano do szpitala trafił 75-latek, u którego lekarze stwierdzili zatrucie glikolem. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna pił alkohol pochodzący z niewiadomego źródła. Policjanci wyjaśnią okoliczności tego zdarzenia i apeluje, aby nie spożywać trunków niewiadomego pochodzenia.

We wtorek policjanci z przemyskiej komendy zostali powiadomieni o przewiezieniu do szpitala 75-letniego mężczyzny z terenu powiatu przemyskiego, u którego lekarze stwierdzili silne zatrucie. Z relacji rodziny wynikało, że mężczyzna spożywał alkohol.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna zakupił substancję niewiadomego pochodzenia, w wyniku czego doszło do zatrucia. 75-latek przebywa obecnie w szpitalu na leczeniu.

W toku prowadzonych czynności zabezpieczono łącznie 26 pojemników tj. butelek i słoików z niewiadomą substancją, a podejrzewanego o sprzedaż 74-letniego mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.

Policjanci ostrzegają i apelują o to by nie pić alkoholu przeznaczonego do innych celów niż spożywcze.

mf

Foto: KMP Przemyśl

Źródło: KMP Przemyśl

31-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.