REKLAMA
Dni Sanoka

Wypadek z udziałem karetki pogotowia. 9-letni chłopiec w szpitalu (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZE / PODKARPACIE. Do groźnego wypadku doszło w sobotę wieczorem w miejscowości Zagórze. Karetka pogotowia z włączonymi sygnałami uprzywilejowania zderzyła się z fiatem punto. W zdarzeniu ucierpiał 9-letni pasażer fiata. Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. 

W sobotę, tuż po godzinie 18 w Zagórzu doszło do wypadku drogowego z udziałem karetki pogotowia oraz fiata punto. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadąca do wypadku karetka pogotowia, z włączonymi sygnałami uprzywilejowania, zderzyła się z fiatem punto, którym kierował 66-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. W pojeździe tym, oprócz kierowcy znajdowało się dwoje dzieci. Jedno z nich, 9-letni chłopiec z obrażeniami trafił do szpitala.

Policjanci poddali badaniu na stan trzeźwości zarówno kierującego fiatem, jak również kierowcę karetki – 36-letniego mieszkańca powiatu przemyskiego. Obaj byli trzeźwi. Funkcjonariusze sporządzili dokumentację oraz wykonali oględziny zarówno miejsca zdarzenia jak i pojazdów. Zatrzymali też dowody rejestracyjne obu pojazdów.

Obecnie trwają czynności w tej sprawie.

rj

Źródło: KPP Przeworsk

14-09-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.