REKLAMA

Wypadek w Przyszowie

PRZYSZÓW / PODKARPACIE. Policjanci ze Stalowej Woli pracowali wczoraj po południu na miejscu wypadku drogowego, w którym zderzyły się dwa samochody. Ranny został 26-letni mężczyzna. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku. 

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 15, w miejscowości Przyszów Ruda w gminie Bojanów. Wstępne ustalenia poczynione przez policjantów wskazują, że 51-letnia kobieta kierująca volkswagenem golfem, na skrzyżowaniu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu samochodowi marki Mercedes, którym jechał 26-letni mieszkaniec Stalowej Woli. W wyniku zderzenia mercedes dachował i zatrzymał się w przydrożnym rowie. Mężczyzna przewieziony został do szpitala w Stalowej Woli.

Droga powiatowa była zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że oboje kierujący byli trzeźwi. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic. Nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności tego wypadku pracują stalowowolscy policjanci.

Źródło: KPP Stalowa Wola

17-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)