REKLAMA

Wypadek na Powstańców Warszawy w Rzeszowie. Zderzyło się pięć pojazdów

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku, do którego doszło na ul. Powstańców Warszawy w Rzeszowie. W wyniku zderzenia się pięciu pojazdów, trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitala. 

Do wypadu doszło wczoraj około godz. 16, na ul. Powstańców Warszawy. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący renaultem scenik, 66-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc lewym pasem ruchu w kierunku ul. Armii Krajowej, z nieustalonych przyczyn zjechał na prawy pas ruchu i uderzył w bok scanii, za kierownicą której siedział 40-letni mieszkaniec Rzeszowa. Następnie renault uderzył w bok forda focusa, kierowanego przez 40-letnią mieszkankę Rzeszowa, która również jechała prawym pasem ruchu w tym samym kierunku. Siła uderzenia spowodowała, że renault zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z oplem, którym kierował 34-latek z Rzeszowa. Na tył opla najechała jeszcze honda, za kierownicą której siedział 22-letni mieszkaniec Rzeszowa.

W wyniku tego zderzania do szpitala trafili kierowca renaulta oraz kierujący i pasażer opla. Policjanci ustalili, że uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscy policjanci zabezpieczyli ślady niezbędne do szczegółowego wyjaśnienia okoliczności wypadku.

Fot: archiwum KMP Rzeszów

Źródło: KMP Rzeszów

13-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)