REKLAMA

Wjechał samochodem w latarnię. Pasażer trafił do szpitala

PRZEMYŚL / PODKARPACIE. Policjanci z przemyskiej drogówki pracowali w zeszły piątek na miejscu wypadku drogowego, w którym osobowy volkswagen lupo uderzył w latarnię. Ranny został 23-letni pasażer. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło około godz.17, w Przemyślu na ul. Paderewskiego. Wstępne ustalenia poczynione przez policjantów wskazują, że 23-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego kierujący volkswagenem lupo, na ul. Paderewskiego, na łuku drogi nie zapanował nad pojazdem i uderzył w przydrożną latarnię. W wyniku zderzenia 23-letni pasażer został przewieziony do szpitala.

Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący był trzeźwy. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic. Nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności tego wypadku pracują przemyscy policjanci.

mf

Źródło: KMP Przemyśl

30-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.