REKLAMA

Wizyta delegacji z Węgier w Bieszczadzkim OSG

PODKARPACIE / BIESZCZADY. W czwartek 31 sierpnia zakończyła się w Bieszczadzkim OSG kilkudniowa wizyta delegacji z Węgier. Przedstawiciele węgierskich służb mundurowych przyjechali aby zapoznać się z prowadzeniem analizy ryzyka według Wspólnego Zintegrowanego Modelu Analizy Ryzyka (CIRAM).

Goście reprezentowali Departament Analityczny Generalnego Dyrektoriatu Węgierskiej Komendy Głównej Policji oraz Dyrektoriat Portu Lotniczego. W Bieszczadzkim Oddziale SG oficjalnie przywitał ich we wtorek 29 sieprnia Komendant Oddziału płk SG Robert Rogoz.

Przedstawiciele węgierskich służb mundurowych zapoznali się z zastosowaniem modelu CIRAM w Placówce Straży Granicznej w Medyce oraz w Komendzie BiOSG w Przemyślu. Podczas całej wizyty Węgrom towarzyszyli: funkcjonariusz SG z Biura Spraw Międzynarodowych Komendy Głównej SG oraz funkcjonariusze SG z Wydziału Analizy, Informacji i Współpracy Międzynarodowej BiOSG.

Delegacja z Węgier miała również okazję aby zobaczyć najciekawsze miejsca i atrakcje turystyczne w Przemyślu i okolicach.

Źródło: Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej

05-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.