REKLAMA

Uwaga kierowcy! Trudne warunki na podkarpackich drogach

PODKARPACIE. Marznące opady deszczu i śliska nawierzchnia spowodowały, że w wielu miejscach naszego regionu występują utrudnienia w ruchu. W Woli Ocieckiej kierowca samochodu ciężarowego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Ruch na drodze wojewódzkiej nr 986 odbywa się wahadłowo. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności.

Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy jadący drogą wojewódzką nr 986 w Woli Ocieckiej, w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Kierujący samochodem ciężarowym prawdopodobnie podczas omijania sarny, stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu, następnie samochód przewrócił się na bok. Kierowca trafił do szpitala. Ruch na tym odcinku drogi odbywa się wahadłowo.

Nie ma już utrudnień na drodze wojewódzkiej nr 985 w Dymitrowie Dużym, w powiecie tarnobrzeskim. Przed godziną 7, doszło tam do wypadku z udziałem czterech pojazdów. Jak wstępnie ustalono kierowca ciężarowej scanii, jadąc od Tarnobrzega w kierunku Mielca, widząc stojące przed nim pojazdy zaczął hamować. Z uwagi na śliską nawierzchnię, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w nissana, następnie nissan uderzył w opla, a ten w fiata pandę. Ranny został pasażer nissana. Droga w tym miejscu, była zablokowana.

Na odcinku pięciu kilometrów drogi wojewódzkiej nr 985 w Dymitrowie Dużym, policjanci w podobnym czasie, odnotowali jeszcze 2 kolizje drogowe.

Zakończyły się natomiast czynności na miejscu kolizji, do której doszło w Padwi Narodowej w powiecie mieleckim. Po zderzeniu dwóch samochodów ciężarowych droga wojewódzka nr 985, była zablokowana. O tym zdarzeniu przeczytasz tutaj.

Dziś od rana na drogach naszego regionu panują trudne warunki. Jest ślisko, a w niektórych miejscach drogi są oblodzone, dlatego policjanci apelują o ostrożność.

303-121664

KWP

03-02-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.