REKLAMA

Tragiczny wypadek w Kosowach. Motocyklista śmiertelnie potrącił pieszego

KOSOWY / PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w niedzielę w nocy w Kosowach. 18-letni motocyklista uderzył w pieszego, który zmarł wyniku doznanych obrażeń. Policjanci ustalili tożsamość zmarłego mężczyzny. Jest nim 35-letni mieszkaniec gminy Niwiska. Kierowca yamahy trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 23.30 w Kosowach, w gminie Niwiska. Jak ustalili policjanci kierujący motocyklem, 18-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego uderzył w pieszego. W wyniku doznanych obrażeń 35-letni mieszkaniec gminy Niwiska zmarł. Motocyklista został przewieziony do szpitala, gdzie została pobrana mu krew do badań w celu ustalenia stanu trzeźwości.

Na miejscu pracowali kolbuszowscy policjanci oraz prokurator. Do dalszych badań zabezpieczono ciało zmarłego, a także motocykl, którym poruszał się 18-latek.

W sprawie trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia.

Źródło: KPP Kolbuszowa

29-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.