REKLAMA

TARNOBRZEG: Komendanci odwiedzili w szpitalu policjantów, którzy ucierpieli w wypadku po wczorajszym pościgu (ZDJĘCIA)

TARNOBRZEG / PODKARPACIE. Komendanci odwiedzili w szpitalu policjantów rannych w wypadku drogowym, do którego doszło wczoraj rano w Tarnobrzegu. W imieniu wszystkich policjantów i swoim, życzyli im jak najszybszego powrotu do zdrowia, zapewniając o wsparciu i pomocy.

Szefowi garnizonu podkarpackiego mł. insp. Henrykowi Moskwie w czasie wizyty w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Tarnobrzegu, towarzyszył Komendant Miejski Policji podinsp. Stanisław Sekuła. Jeszcze wczoraj komendanci odwiedzili policjantów, którzy zostali ranni w wypadku drogowym. Wcześniej funkcjonariusze brali udział w pościgu za kierowcą hondy civic, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Komendanci podziękowali policjantom za ofiarną służbę, zapewniając funkcjonariuszy o pomocy i wsparciu, życzyli im szybkiego powrotu do zdrowia.

303-148604

Do szpitala trafiło czterech policjantów, dwóch funkcjonariuszy z Wydziału Prewencji KMP w Tarnobrzegu oraz policjanci z komendy powiatowej w Sandomierzu. Policjanci z Tarnobrzega wciąż przebywają w szpitalu, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Ich koledzy z Sandomierza już wrócili do domów.

303-148601

Źródło: KMP Tarnobrzeg

15-12-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.