REKLAMA

Tak będzie wyglądało kino Helios w galerii VIVO! Krosno. Zobacz pierwsze zdjęcia i materiał video (FILM, ZDJĘCIA)

Tak będzie wyglądało kino Helios w galerii VIVO! Krosno. Zobacz pierwsze zdjęcia i materiał video (FILM, ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. 4 sale kinowe, 800 miejsc, najnowsza technologia i najnowsze projekcje oraz wiele innych atrakcji. Tak w skrócie można opisać multipleks ogólnopolskiej sieci kin Helios powstający w galerii VIVO! w Krośnie. Zapraszamy do obejrzenia pierwszych zdjęć oraz materiału video z wnętrza obiektu.

Krótki film z jednej z czterech sali kinowych. Widoczna na nagraniu może pomieścić ponad 240 osób. Jest wyposażona w dwa miejsca dla niepełnosprawnych, którzy zajmując je nie będą musieli płacić za bilet. Na samej górze zagospodarowano strefę dla zakochanych, czyli dwa rzędy podwójnych krzeseł bez podłokietników. “Loveseaty” mają umożliwić przeżywanie seansu w bliskości z ukochanym.

W piątek, 29 września ogólnopolska sieć kin Helios otworzy swój najnowszy multipleks w Krośnie, w centrum handlowym VIVO! Krosno. Nowy 4-salowy obiekt będzie posiadał ponad 800 miejsc dla widzów, którzy kochają kino i cenią sobie wyjątkowe filmowe doznania. Helios umożliwi to już wkrótce dzięki premierowym seansom o najwyższej jakości dźwięku i obrazu. Największa sala krośnieńskiego kina będzie miała 274 miejsca, w tym aż 22 wygodne kanapy.

Prace kinotechniczne związane z otwarciem są na bardzo zaawansowanym etapie, nowoczesne ekrany kinowe są już zawieszone, we wszystkich salach montowane są komfortowe fotele. Kino będzie mogło pochwalić się innowacyjnymi projektorami z serwerami, które będą umieszczone w specjalnych platformach na salach kinowych (w żadnej z sal nie będzie tradycyjnego pomieszczenia projektorni, które znamy z kin starszej generacji).

Helios zachwyci widzów nie tylko znakomitym dźwiękiem cyfrowym Dolby Digital 5.1 czy filmami w spektakularnej rozdzielczości, którą zapewnią najnowszej generacji projektory Christie 4K oraz najwyższej światowej jakości ekrany do projekcji 2D i 3D. W kinie zawita także technologia DepthQ – wysoki poziom komfortu zapewnią lekkie, niestandardowe okulary 3D, które po zakupie będzie można wziąć do domu i korzystać z nich przy następnych wizytach w kinie.

Od początku działalności krośnieński Helios zadba o szeroki wybór filmów spośród najnowszych propozycji, zarówno rodzimego, jak i światowego kina. Poza regularnym repertuarem organizowane będą wyjątkowe seanse w ramach Projektów Specjalnych: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Filmowe Poranki oraz Kultura Dostępna. Sieć oferuje swoim widzom promocje cenowe takie jak Tanie Wtorki, podczas których bilety na wszystkie wtorkowe seanse będą dostępne dla każdego w wyjątkowo korzystnych cenach czy atrakcyjne zniżki w ramach Programu Karta Dużej Rodziny.

 

13-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)