REKLAMA

RYMANÓW: Dostawczak zepchnął BMW do głębokiego rowu (FILM, ZDJĘCIA)

RYMANÓW / PODKARPACIE. Do kolizji doszło dzisiaj po godzinie 11 na ul. Sanockiej w Rymanowie. Osobowe BMW chcąc skręcić w lewo zbliżyło się do osi jezdni i czekało na możliwość wykonania manewru. Nagle zostało uderzone przez ciężarowe Iveco i zepchnięte do wysokiego rowu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowcy byli trzeźwi.

Jak relacjonuje aspirant Paweł Buczyński z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, informację o zdarzeniu funkcjonariusze otrzymali o godzinie 11:20.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że na ul. Sanockiej w Rymanowie, na osobowe BMW najechał dostawczak Iveco. Pierwszy z pojazdów chcąc skręcić w lewo zbliżył się do osi jezdni i oczekiwał na możliwość wykonania manewru. Uderzył w niego samochód ciężarowy Iveco, który nie wyhamował i nie uniknął stłuczki.

Nikt nie ucierpiał. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

Kierujący byli trzeźwi.

Przez krótki czas droga była zablokowana, później policjanci organizowali wahadło. Szybko poradzono sobie z usunięciem większego z samochodów z jezdni, czym udrożniono oba pasy ruchu.

FILM Z MIEJSCA ZDARZENIA

09-08-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.