REKLAMA

Plejada gwiazd na otwarciu VIVO! Krosno (VIDEO)

KROSNO / PODKARPACIE. Pozostały ostatnie tygodnie do otwarcia najnowszego, krośnieńskiego centrum handlowego VIVO!. Oprócz intensywnych prac na placu budowy, inwestor IMMOFINANZ przygotował także szereg atrakcji, które będą towarzyszyć temu ważnemu wydarzeniu. 

Pogram inauguracyjny został tak opracowany, by był interesujący dla osób w każdym wieku. Dlatego też, obejmie on występy muzyczne, pokazy tańca, gotowania i zabawy dla dzieci. Co więcej, w trakcie 3 dni (od piątku 29 września do niedzieli 1 października) w VIVO! Krosno będzie można spotkać wiele twarzy znanych z pierwszych stron gazet.

Foto: VIVO! Krosno

VIVO! Krosno zostanie oficjalnie otwarte 29 września o godzinie 9-tej rano. W ramach promocji tego wydarzenia już tydzień wcześniej na ulicach Krosna będzie można spotkać rozśpiewany double decker (dwupoziomowy angielski autobus) w kolorach VIVO!, który będzie zachęcał mieszkańców do odwiedzenia nowej galerii. Same trzy dni otwarcia zaś zostały podzielone tematycznie na: VIVO! w sieci (piątek), piękne VIVO! – głośne VIVO! (sobota) oraz VIVO! od kuchni (niedziela).

– Otwarcie każdego centrum handlowego, które budujemy to dla nas najmilszy moment, stanowiący zwieńczenie trwających przez wiele miesięcy prac. Zależy nam, aby równie miło wspominali tę chwilę mieszkańcy Krosna oraz wszyscy ci, którzy odwiedzą VIVO! w przeciągu pierwszych trzech dni. Dlatego też, przygotowaliśmy długą listę atrakcji oraz zaprosiliśmy do naszego centrum wiele znanych osób, by razem z nami świętowały to jakże ważne wydarzenie- skomentowała Izabela Malecha, Center Manager, VIVO! Krosno.

Olivier Janiak, jako gospodarz pierwszego dnia, będzie m.in. zachęcał do udziału w zaplanowanych aż do późnych godzin atrakcjach i zabawach. Co więcej, wszystkich fanów gier zapraszamy do strefy Minecraft, gdzie rozgrana zostanie Minecraft Battle wspólnie z jednym z aktualnie najbardziej popularnych, polskich youtuberów – Naruciakiem.

Drugiego dnia (sobota) do VIVO! zawitają popularni tancerze z programu „Taniec z Gwiazdami” – Anna Głogowska i Tomasz Barański, którzy oprócz zaplanowanej lekcji tańca, wspólnie z innymi tancerzami z Krosna zaprezentują na scenie swoje umiejętności. Ponadto, będzie można spotkać w centrum handlowym także Tomasza Jacykowa, który udzieli wszystkim swoich rad dotyczących ubioru i stylizacji. Natomiast wieczorem serdecznie zapraszamy na wyjątkowy recital popularnej wokalistki Natalii Schroeder.

Niedziela – czyli VIVO! od kuchni, jak sama nazwa wskazuje, będzie skupiała się na tematyce gotowania. Kulinarne show na scenie poprowadzi Mateusz Gessler. Po jego zakończeniu będzie on także odpowiadał na pytania oraz rozdawał autografy. Co więcej, najmłodsi będą zaproszeni na wspólne gotowanie ze zwyciężczynią I edycji MasterChef Junior, Natalią Paździor.

Krośnieńska inwestycja jest prowadzona przez IMMOFINANZ wspólnie z partnerem, firmą Acteeum Group (udziały firm w projekcie kształtują się na poziomie: 85% IMMOFINANZ i 15% Acteeum).

Natalia Szroeder – Zamienię Cię (Radio Edit) [Official Music Video]

źródło: Youtube.com / Natalia Szroeder

źródło: materiały nadesłane

ZOBACZ TAKŻE:
Czy nowa galeria jest potrzebna? Jakie są oczekiwania mieszkańców? Krośnianie o VIVO! (SONDA VIDEO)

04-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)