REKLAMA

Pijany kierowca uderzył w radiowóz. Trafił do aresztu

KOPCIE / PODKARPACIE. Niemal 3 promile miał kierowca golfa, który wczoraj wieczorem wjechał w policyjny radiowóz. Policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej w Kopciach. W trakcie gdy mundurowi podchodzili do zatrzymanego pojazdu, kierowca volkswagena cofnął, uderzając w maskę radiowozu. 55-latek podróżował z trzema pasażerami. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 20 w Kopciach, w gminie Dzikowiec. Policjanci z Referatu Ruchu Drogowego kolbuszowskiej jednostki zatrzymywali do kontroli drogowej kierującego volkswagenem golfem. Mężczyzna zatrzymał samochód w rejonie skrzyżowania w Kopciach. Gdy policjanci podchodzili do zatrzymanego pojazdu, siedzący za kierownicą mężczyzna włączył wsteczny bieg i uderzył w przód radiowozu. Policjanci wyciągnęli kluczyki ze stacyjki volkswagena i obezwładnili kierowcę.

55-letni mieszkaniec gminy Dzikowiec został przebadany na stan trzeźwości. Badanie wykazało, że miał 2,86 promila alkoholu w organizmie. Golfem podróżowało trzech pasażerów w wieku od 53 do 72 lat. Dwóch z nich również znajdowało się pod działaniem alkoholu.

55-letni kierowca trafił do policyjnego aresztu, a volkswagen na policyjny parking. Mężczyzna prawdopodobnie jeszcze dziś usłyszy zarzuty.

Źródło: KPP Kolbuszowa

29-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.