REKLAMA

Odpowie za zabójstwo żony

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 44-latki. Zatrzymano 52-letniego męża kobiety, który podejrzewany jest o zabójstwo. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

We wtorek dyżurny komendy został powiadomiony przez służby ratunkowe o śmierci 44-letniej kobiety. Obrażenia jakie posiadała wskazywały, że do jej śmierci mogła przyczynić się osoba trzecia. Policjanci zatrzymali męża ofiary, który znajdował się w mieszkaniu i mógł mieć związek z tą sprawą. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania był trzeźwy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta zmarła wcześniej, niż otrzymano zgłoszenie. Decyzją prokuratora ciało kobiety zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa. Policjanci zwrócili się do prokuratora z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie. Sąd Rejonowy w Lesku zastosował wobec mężczyzny 3 miesięczny areszt.

Obecnie śledztwo nadzorowane jest przez Prokuraturę Rejonowa w Lesku.

policja5

Źródło: KPP Ustrzyki Dolne

21-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline