REKLAMA
Dni Sanoka

Motocykl w częściach i elementy skutera. Straż Graniczna zabezpieczyła kradzione pojazdy

KORCZOWA, MEDYKA / PODKARPACIE. Wczoraj rano funkcjonariusze z przejścia granicznego w Korczowej zabezpieczyli motocykl skradziony w Hiszpanii. W poniedziałek w Medyce ujawniono zaś elementy skutera skradzionego we Francji. 

26 – letni obywatel Ukrainy próbował wywieźć przez przejście graniczne w Korczowej motocykl crossowy marki GAS GAS. Pojazd przewożony był w częściach. Podczas kontroli legalności pochodzenia pojazdu strażnicy graniczni ujawnili, że motocykl został skradziony w tym roku na terytorium Hiszpanii. Obywatel Ukrainy twierdził, że pojazd kupił od znajomego ale nie posiadał żadnych dokumentów, które mogłyby potwierdzić transakcję tego zakupu. Motocykl oszacowano na 25 tys. zł.

Natomiast w poniedziałek strażnicy graniczni z Medyki ujawnili w samochodzie 39 – letniej obywatelki Ukrainy ramę z silnikiem ze skutera marki Peugeot Kisbee skradzionego na terytorium Francji. Wartość zabezpieczonych elementów oszacowano na 1,5 tys. zł.

Obie sprawy przekazano do dalszego prowadzenia funkcjonariuszom Policji.

sg1

Źródło: Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej

13-09-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.