REKLAMA
Dni Sanoka

Krosno sportem stoi! Kolejne emocje na najwyższym poziomie przed nami (FILM)

|

Krosno sportem stoi! Kolejne emocje na najwyższym poziomie przed nami (FILM)

KROSNO / PODKARPACIE. Jeszcze nie opadły emocje związane z występem krośnieńskich koszykarzy, a kibice już zacierają ręce na kolejną dawkę sportowych wrażeń. Od czwartku do soboty w Krośnie odbędzie się międzynarodowy turniej siatkarzy z udziałem Asseco Resovii. Z kolei na fanów żużla czeka finał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. Na oba wydarzenia zaprasza zastępca prezydenta Krosna Bronisław Baran. 

TURNIEJ SIATKÓWKI

23 sierpnia w budynku Urzędu Miasta w Krośnie odbyła się konferencja prasowa dotycząca organizacji X Międzynarodowego Turnieju Siatkówki o Puchar Prezydenta Miasta Krosna.

Gwiazdą turnieju będzie światowej sławy zespół z Argentyny UPCN San Juan – podkreśla menedżer siatkarski, Grzegorz Zięba. O zwycięstwo powalczą również dwa silne zespoły z Włoch oraz Asseco Resovia.

Przedstawiciel organizatorów Janusz Fic z Krośnieńskiego Stowarzyszenia Siatkówki nie krył zadowolenia z obsady tegorocznego turnieju, dodając – Sponsorem generalnym Turnieju został Mostostal Warszawa, co samo w sobie świadczy o randze turnieju.

W konferencji udział wzięli również: Piotr Przytocki – Prezydent Miasta Krosna, Andrzej Hojnor – Prezes Krośnieńskiego Stowarzyszenia Siatkówki oraz Antoni Dębiec – Dyrektor MOSIR Krosno.

TERMINARZ TURNIEJU

14.09.2017

17:30 GI GROUP MONZA ITALIA – UPCAN SAN JUAN VOLLEY CLUB ARGENTYNA

19:30 ASSECO RESOVIA RZESZÓW – CALZEDONIA VERONA ITALIA

15.09.2017

17:30 GI GROUP MONZA ITALIA – ASSECO RESOVIA RZESZÓW

19:30 UPCAN SAN JUAN VOLLEY CLUB ARGENTYNA – CALZEDONIA VERONA ITALIA

16.09.2017

17:30 CALZEDONIA VERONA ITALIA – GI GROUP MONZA ITALIA

19:30 UPCAN SAN JUAN VOLLEY CLUB ARGENTYNA – ASSECO RESOVIA RZESZÓW

Dodatkowo w dniu 23 września 2017 r. przed halą sportową przy ulicy Bursaki odbędzie się akcja “Przyjdź – Oddaj Krew”. Wszyscy oddający krew tego dnia otrzymają bezpłatny karnet na mecze KSS Karpaty Krosno.

FINAŁ DMEJ
W Krośnie Polacy będą bronić tytułu mistrza Europy, zdobytego w 2016 roku w niemieckim Stralsundzie. To jedno z największych wydarzeń żużlowych w naszym kraju, a już na pewno impreza numer jeden na Podkarpaciu. Krosno do tej pory nie miało okazji organizować tak wielkiego wydarzenia jakim jest finał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów na żużlu.
Początek: godz. 15:00.
Bilety zakupione na pierwszy termin pozostają ważne.
12-09-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.