REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Złodzieje złotych pierścionków i pieniędzy, groził podpaleniem domu, okładali pięściami bez opamiętania

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci kilkakrotnie otrzymywali zgłoszenia o kradzieżach oraz groźbach. Nie zabrakło także niesfornych kierowców po alkoholu i z zakazami prowadzenia pojazdów.

Okładał go pięściami i złamał rękę

59-latek z powiatu sanockiego zawiadomił, że znany mu mężczyzna uderzał wielokrotnie pięściami po całym ciele jego syna. W wyniku zdarzenia pobity mężczyzna ma złamaną rękę.

Kilka dni później mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że został pobity przez dwóch znanych sobie mężczyzn. Sprawcy okładali go pięściami po głowie i tułowi. Zgłaszający doznał urazów twarzy oraz klatki piersiowej.

Jazda na skuterze z zakazem

Policjanci z posterunku w Zagórzu podczas pełnionej służby zatrzymali do kontroli kierującego skuterem. W jej trakcie okazało się, że 26-latek kierujący pojazdem posiada orzeczony wyrokiem sądu aktualny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

policja12

Wszedł na zaplecze i zwinął 1200 złotych, z mieszkania ukradł złoty pierścionekj

40-latka z powiatu sanockiego zawiadomiła, że została okradziona. Według zgłaszającej złodziej wykorzystując otwarte drzwi od zaplecza lokalu, wszedł do pomieszczenia socjalnego. Tam z portfela, który znajdował się w niezamkniętej szafce, ukradł pieniądze w kwocie około 1200 zł.

Z kolei 37-latka zawiadomiła funkcjonariuszy o kradzieży złotego pierścionka. Zgłaszająca poinformowała, że znany jej mężczyzna zabrał przedmiot z niezabezpieczonej szafki. Straty oszacowała na około 550 zł. Sprawca kradzieży został zatrzymany.

Groził, że podpali dom

52-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że znany mu mężczyzna groził mu pozbawieniem życia oraz podpaleniem budynku mieszkalnego. Groźby te wzbudziły u zawiadamiającego obawę , że zostaną spełnione.

Na promilach

Policjanci w trakcie kontroli drogowej zatrzymali kierującego oplem. 61-latek, mieszkaniec powiatu limanowskiego, miał ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Ukradł klucze i groził właścicielowi auta

21-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że znany mu mężczyzna ukradł klucz do jego samochodu, powodując starty w wysokości 600 zł. Ponadto złodziej kierował pod adresem zawiadamiającego groźby karalne.

źródło: KPP Sanok

22-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.